Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Семінари

«Пріоритетні напрямки діяльності публічних бібліотек в умовах об’єднаних територіальних громад»
22.05.2018, 17:58

В процесі проведення реформи децентралізації перед бібліотеками постають нові завдання та нові виклики. нашому районі цей процес розпочато, і це викликає багато запитань збоку бібліотечних працівників щодо пристосування до нових реалій.

Тож у п’ятницю, 11 травня, в центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників «Пріоритетні напрямки діяльності публічних бібліотек в умовах об’єднаних територіальних громад» .

Відкрила семінар заступник директора Козельщинської ЦБС Л.П.Скотаренко

Семінар розпочався з розгляду питання про місце і роль публічної бібліотеки в об’єднаній територіальній громаді. В своєму виступі методист ЦРБ Л.О.Несвітайлова використала інформацію, отриману під час обласного Дня професійного спілкування «Методична служба бібліотеки: час відвертої розмови».

 

 

Бібліотекар з комплектування Л.О.Кібальнік присвятила свою консультацію організації роботи з фондом в умовах децентралізації та першочерговому завданню , що стоїть перед бібліотеками у перехідний період - очищенню фондів

 

Роз’яснення стосовно нарахування заробітної плати бібліотечним працівникам в нових умовах дала бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму Т.О.В’юн.

 

Під час круглого столу – дискусії « Бібліотека і громада – шляхи співпраці» сільські бібліотекарі висловили свою думку щодо співпраці із клубними та шкільними закладами задля просування книги і читання в громаді, поділилися досвідом спілкування з сільськими радами та громадами, висловили власні ідеї щодо майбутнього бібліотек у громаді.

 

Категорія: Семінари | Додав: bitlya
Переглядів: 36 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018