Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Семінари

Семінар бібліотечних працівників «Бібліографія як засіб сучасного інформаційного простору».
02.11.2016, 14:46

Семінар бібліотечних працівників на тему  «Бібліографія як засіб сучасного інформаційного простору»  відбувся 28.10.2016р.  у приміщенні районної бібліотеки для дітей. На початку семінару в.о. начальника  відділу культури і туризму Козельщинської РДА Т.Я.Карнаух привітала колектив централізованої бібліотечної системи із  нагородженням   дипломом ІІІ ступеню за участь  в обласному  конкурсі на кращу віртуальну мандрівку «Мандруємо Полтавщиною, відвідуємо бібліотеки» . Тетяна Яківна також привітала  із здобуттям ІІ місця в обласному конкурсі  дитячої  творчості «Мрії про Україну: погляд дитини» Свинаренко Аню ( Н.-Галещинська СБФ),  та  подякою за участь у конкурсі Шару Вікторію (Бреусівська СБФ).

Під час семінару було розглянуто  важливі питання організації  довідково –бібліографічного апарату сільських бібліотек , методику  різних видів бібліографічного  обслуговування користувачів, та надано практичні  поради від методиста Л.О.Несвітайлової . Кожна бібліотека отримала методичну інструкцію з розстановки карток в Алфавітному каталозі , яку підготувала бібліотекар з комплектування Л.О.Кібальнік.

Учасники семінару прослухали бібліографічний огляд «Книги сучасних українських авторів» від бібліотекаря Говтвянської СБФ Н.В.Дзюби та переглянули нові посібники малих форм, що виготовила центральна районна бібліотека , які представила зав. відділом обслуговування Г.М.Микитенко.

Методистом  було звернуто увагу присутніх на важливі ювілейні  літературні та загальнодержавні дати  2017 року, які необхідно врахувати при плануванні

 Директор  ЦБС Т.І.Лісова ознайомила працівників з графіком проходження навчання у 2017 році на курсах підвищення кваліфікації  у Гадяцькому училищі культури. Своїми враженням від навчання на курсах поділилась бібліотекар Рибалківської СБФ Л.О.Маркович та заступник директора Л.П.Скотаренко  – від обласного семінару в м. Миргороді.

Під час професійного спілкування жваво пройшло обговорення можливих моделей реформування української бібліотечної системи, про яке йшлося у нашому професійному журналі « Бібліотечна планета»(№3(73) за 2016р).

Крім того, перед учасниками семінару з інформацією про особливості  надання безоплатної правової допомоги виступили представники Козельщинського бюро правової допомоги А.В.Литовченко та Г.В.Дзюба.

  

 

 

Категорія: Семінари | Додав: bitlya
Переглядів: 79 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018