Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Семінари

Cемінар – нарада бібліотечних працівників ««Підсумки роботи бібліотек ЦБС за 2016 рік. Досягнення та успіхи»
15.02.2017, 18:17

15 лютого 2017 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся семінар – нарада бібліотечних працівників ««Підсумки роботи бібліотек ЦБС за 2016 рік. Досягнення та успіхи». Під час семінару йшлося не тільки про досягнення бібліотек системи минулого року, про перевиконання планових показників по ЦБС, а також були намічені шляхи поліпшення обслуговування користувачів у 2017 році.

Присутні ознайомилися із заходами щодо підвищення професійного рівня бібліотечних працівників протягом 2017 року, в тому числі з планом навчань на курсах підвищення кваліфікації у м. Гадяч. Працівники були ознайомлені з графіком переобліку бібліотечних фондів на 2017 – 2021 роки та планом комплексних обстежень бібліотек .

Крім того, бібліотекарям були надані рекомендації щодо вдосконалення обліку роботи згідно з методичними рекомендаціями Національної Парламентської бібліотеки України та надані зразки облікової документації. Жвавий інтерес у бібліотекарів викликало представлення нового видання , що ЦРБ отримала в подарунок від громадської організації «Союз Чорнобиль України» - «Чорнобиль -30. Книга слави і пам’яті».

 

Категорія: Семінари | Додав: bitlya
Переглядів: 95 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018