Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 27
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Семінари

Семінар-нарада по звітності і плануванню
01.12.2016, 13:26

Ось майже й скінчився 2016 рік . Для  бібліотекарів Козельщинської ЦБС наступає відповідальна пора підбиття підсумків та планування роботи на 2017 рік.  Цієї темі й був присвячений семінар – нарада бібліотечних працівників, який відбувся 30 листопада у приміщенні районної бібліотеки для дітей. На початку семінару директор ЦБС Т.І.Лісова ознайомила працівників з методичними рекомендаціями Національної парламентської бібліотеки України «Технологічні аспекти обслуговування користувачів» та вручила подяку бібліотекарю Бреусівської  сільської бібліотеки Пурас В.О. за активну участь у обласному конкурсі «Бібліотека року Полтавщини».

Під час семінару - наради працівники також обговорили особливості планування  роботи на 2017 рік, з врахуванням  рекомендацій, наданих  науково – методичним відділом ПОУНБ ім. І.П.Котляревського. Визначились з основними напрямками роботи на наступний рік, с темою загально системних масових заходів, присвячених 80- річчю утворення Полтавської області. Бібліотекарів також було ознайомлено з переліком всеукраїнських проектів та обласних конкурсів, в яких ми будемо брати участь протягом 2017 року.  Велику увагу було приділено також підготовці текстових та електронних звітів за 2016 рік (методист Л.О Несвітайлова).

 Увагу присутніх також було акцентовано  на роботі з фондами та каталогами: очищенням фондів від застарілої та зношеної літератури, графіком переобліку бібліотечних фондів, редагуванням каталогів та СКС  протягом 2017 року (бібліотекар Л.О. Кібальнік).

Лідія Олексіївна Кібальнік також представила присутнім новий том  «Зводу пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Козельщинський район» -  колективну працю Полтавського  краєзнавчого музею ім. В.Кричевського, в збиранні матеріалів для якої активну участь взяли представники нашого району та  працівники Козельщинської  ЦБС.

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Семінари | Додав: bitlya
Переглядів: 103 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018