Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Семінари

Творча лабораторія «Невичерпна скарбниця народних обрядів»
07.10.2016, 13:24

В перший жовтневий день відбулося чергове заняття в творчій лабораторії по темі «Невичерпна скарбниця народних обрядів» на базі Бреусівської сільської бібліотеки за участю  бібліотекарів Пригарівської (Дзеса Г.П.), Сушківської(Лашко І.В.) , Чапаєвської (Головко Н.І.) сільських ,  Ново-Галещинської селищної бібліотек (Ткаченко А.О.)та центральної районної бібліотеки (Кібальнік Л.О.) .

Бібліотекар Бреусівської  сільської бібліотеки, Пурас В.О.,  ознайомила колег з бібліотекою та наголосила на величезній ролі клубу за інтересами «Берегиня» в популяризації  український народної  творчості, звичаїв,  традицій та обрядів

.  Під час народознавчого  засідання клубу «А місяць серпень серпом задзвенить»  «берегині» спільно з учнями школи відтворили давній обряд обжинків. Під час заходу прозвучали народні пісні, показані обрядові дійства, гості скоштували обрядове печиво «мандрики» та короваї з нового урожаю.  По закінченні заходу присутні подякували учасникам та висловили свої враження від побаченого.

Бібліотекарі отримали консультацію про роль клубів за інтересами в народознавчий діяльності бібліотек та методичні матеріали з проведення народознавчого Брейн-рингу для старшокласників.

 

                                                                                             

                                                                 

 

 

 

 

                            

 

Категорія: Семінари | Додав: bitlya
Переглядів: 93 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018