Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 27
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Масові заходи дитячої бібліотеки

Тарас Григорович Шевченко

17 березня у районній дитячій бібліотеці відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Веселий калейдоскоп», присвячене Тарасу Григоровичу Шевченку. Спочатку діти переглянули книжкову виставку «На вічному шляху до Шевченка». Наступна сторінка називалася «Життя і творчість Шевченка». Бібліотекар Колеснікова Н.В. зворушливо розповіла про тяжке сирітське дитинство майбутнього великого поета України. Маленькі слухачі так близько і щиро сприйняли почуте, що у деяких з них на очах навіть забриніли сльозинки.

Перегорнулася наступна сторінка – «Читаємо вірші Тараса», і розпочався поетичний флеш-моб. Виразно читали напам»ять твори Великого Кобзаря Вербич Саша, Жеребило Денис, Кійченко Ельнара, Курбатова Божена, Прісняк Даша. А Міщенко Софійка вивчила і продекламувала навіть кілька віршів.

На сторінці «Ігрові завдання «Кобзарик» діти встановлювали, ким доводилися зазначені люди Тарасові Шевченку, відновлювали його вірш «Зоре моя вечірняя», відгадували назви віршів, уривки з яких читала бібліотекар. Потім, правильно розмістивши слова із вірша поета, дружно виготовили аплікацію калини, яка у творах Т.Шевченка згадується 360 разів!

Крім того, діти подарували бібліотеці свої малюнки за творами Великого Кобзаря, які поповнили тематичну книжкову виставку.

Категорія: Масові заходи дитячої бібліотеки | Додав: ЛСБ (29.03.2017)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018