Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Масові заходи дитячої бібліотеки

Посвята в читачі

8 грудня в районній дитячій бібліотеці відбулася посвята в читачі першокласників Козельщинської ЗОШ, які завітали до нас разом зі своєю вчителькою І.О. Лесич.

Завітав на свято і казковий Незнайко (у майстерному виконанні Яцкової Олександри). Він додав заходу чимало неповторних, веселих моментів, бо діти намагалися допомагати Незнайкові прочитати слово «бібліотека», пояснити, чому треба читати книги, розповідали, як правильно ними користуватися.

Бібліотекар Н.В. Колеснікова цікаво повідомила майбутнім читачам, що означають «бібліотечні» слова: абонемент, читальний зал, формуляр, стелажі та ін..

Діти, подорожуючи і знайомлячись з бібліотекою, зацікавилися «Книжковою лікарнею», де знаходилися порвані, забруднені,постарілі книги, і пообіцяли бути хорошими читачами та бережно ставитись до книг.

Потім першокласники завітали до бібліотечного кінозалу і переглянули мультфільм про пригоди Вовки у Тридев'ятому царстві.

А далі, щоб довести всім, що вони розумні, кмітливі й гідні стати читачами — відгадували загадки та інші завдання. Познайомившись з бібліотекою, пройшовши різні випробування, діти дали урочисту обіцянку і стали справжніми читачами дитячої бібліотеки.

А Незнайко та бібліотекар подарували їм емблеми читачів.

Категорія: Масові заходи дитячої бібліотеки | Додав: bitlya (11.12.2017)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018