Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Масові заходи районної бібліотеки

«Щоб уникнути слизької стежки»

12 квітня у центральній районній бібліотеці було проведено проблемну бесіду із старшокласниками на тему: «Щоб уникнути слизької стежки».

 

Про молодіжну злочинність, її причини і наслідки змістовно і цікаво розповіла начальник Козельщинського районного сектору з питань пробації Сідаш Наталія. Дуже показовою з точки зору психології була рольова гра, у якій взяли участь молоді люди.

Як впливає на скоєння злочинів пияцтво, наркоманія, токсикоманія, як не стати на цей згубний шлях, захистити себе і своє майбутнє – ці проблеми розкрив у своєму виступі лікар-нарколог Кравченко Ігор.

Директор Козельщинського центру соціальних служб для молоді Колісніченко Юлія говорила про супровід молодих людей , які потребують допомоги, про причини, що призводять до бездоглядності, бродяжництва і інше. Також приділила увагу негативним явищам у сучасному кіберпросторі.

На закінчення бесіди про правові аспекти питань злочинності серед молоді розповіла заступник начальника Козельщинського бюро правової допомоги Литовченко Аліна.

Працівники бібліотеки роздали старшокласникам опитувальники, з допомогою яких можна визначити, чи стає спиртне проблемою для них та матеріали із правдивими фактами про алкоголь.

Категорія: Масові заходи районної бібліотеки | Додав: ЛСБ (12.04.2017)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018