Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ознайомтесь, будь-ласка, з нашими новинками: ІІ квартал 2016 р.

Мушкетик Ю. Біла тінь.-К.: Укр. письменник, 2015.- 640 с.

Роман уперше був опублікований у журналі «Вітчизна» 1974 року й одразу підданий нищівній ідеологічній критиці. Книгою тоді виданий не був. Тільки після публікацій російською, литовською, болгарською, чеською, німецькою, іспанською мовами його було видруковано в Україні у спотвореному вигляді. Нині твір видається за першорукописом.
У романі автор намагається проглянути в глибінь молодої душі, зрозуміти, що рухає людиною в добрі та злі, кидає її у прірву пристрасті, страждань, возносить. Це історія кохання двох молодих науковців та родинного життя двох старших, це історія самовизрівання характерів з перемогами над собою і поразками в горнилі гострих психологічних колізій.

 

Стріха М. Улюблені переклади [поезії].- К.: Укр.письменник, 2015.- 722 с.

 

Авторська антологія містить різноманітні переклади з дев’яти мов найкращих зразків світової поезії – від давнини до ХХІ ст. Кожен автор супроводжується стисло та оригінально сформульованою біографічною довідкою. Класичні імена подано поряд з уперше введеними в український контекст.

  Від Володимира Мономаха до Романа Галицького. Київський літопис, 1113-1199 [Текст] /

                                                                                [авт. пер. із старослов'ян. мови, післямови, комент. та прим. В. В. Яременко]. - Київ: Веселка, 2015. - 507 с.: іл.

Київський літопис є частиною «Літопису руського» («Повість крем'яних літ», «Київський літопис», «Галицько-Волинський літопис»).
1982 р. «Веселка» започаткувала видання першоджерел української національної Історії виданням «Повісті минулих літ» у переказі Віктора Близнеия. Нинішнє видання — продовження попереднього. До книги увійшли також «Повчання Володимира Мономаха» (1117), найперший автобіографічний світський твір, і «Воїнська повість про Великого Київського князя Ізяслава Мстиславича...» (уривки).
Ілюстровано тексти кольоровими мініатюрами з Радзивіллівського літопису та малюнками з «Лицевого летописного свода». В оформленні використано малюнки Георгія

Якутовича.

19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва.
Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли...

 

  Ульяненко О. Серафима.- Нора-друк, 2007.- 240 с.

 

В основі сюжету роману «Серафима» (2007) — відверта історія життя дівчини-вбивці, красуні, яка кращого застосування для своєї вроди, ніж піти по руках бандитів та міліціонерів, не знайшла, а потім, відчувши себе ображеною, почала розправлятися з усіма, хто зустрівся на її шляху. Як і в інших своїх романах, письменник у «Серафимі» стверджував: «Намагаюсь показати темні сторони суспільства, щоб довести людям, що так жити не слід».

 

  Цілик І. Червоні на чорному сліди.- К.: Комора, 2015.- 208 с.

 

До Вашої уваги -- книжка Ірини Цілик – прозаїка, поетки, кінорежисерки. У фокусі уваги авторки, завжди й незмінно, – історії “маленьких людей” у великих містах, і саме з таких оповідань, написаних у різні роки, складається книжка “Червоні на чорному сліди”.

Старий, дитина, інвалід, прибиральниця, вулична торговка, патронажна сестра… Улюблені герої Ірини Цілик – непримітні кияни, що мовчки двигають на собі тягар життя, і чиї обличчя зазвичай не потрапляють у поле зору телекамер…

 

читать книгу Монети для патріарха автора Костянтин Когтянц  Когтянц К. Монети для патріарха.- К.: Фоліо, 2015.- 217 с.

Новий роман К. Когтянца «Монети для патріарха» отримав спеціальний приз як кращий історико-патріотичний твір на «Коронації слова-2013».
Чи часто ви читали фентезі, в якому всі історичні факти, до найдрібніших подробиць, викладені напрочуд точно?! Навіть така дивовижна подія, як громадянська війна між червоними та білими у Єгипті та Сирії на межі XVII–XVIII століть…
Сердюк Мусій Ільченко на прізвисько Пройдисвіт отримує завдання – доставити Антіохійському патріархові дивні монети, знайдені під час зведення укріплень Києво-Печерської лаври… А що із цього вийшло, дізнаєтеся із нового роману Костянтина Когтянца.

 

  Бальцерович Л. 800 дней: краткая история великих перемен 1989─1991

                         - Харьков, Золотые страницы, 2014.- 204 с.

 

Книжка написана доступною мовою, і дає досить точне уявлення про те, як саме проводилися реформи в Польщі 1989-1991 рр. Тоді урядом Тадеуша Мазовецького, в якому Бальцерович займав пост віце-прем’єра і міністра фінансів, було зроблено багато непопулярних кроків, без яких польська економіка не стала б такою динамічною, якою ми її бачимо зараз.

 

У серці Європи посеред XX століття нацистський та радянський режими вбили близько 14 мільйонів людей. Криваві землі, місце загибелі всіх жертв, охоплюють простір від центральної Польщі до західної Росії: Україну, Білорусь та Прибалтику. Під час зміцнення націонал-соціалізму та сталінізму (1933-1938), спільної німецько-радянської окупації Польщі (1939-1941), а потім німецько-радянської війни (1941-1945) на цей реґіон зійшло масове насилля у небачених в історії масштабах. Жертвами його стали головно євреї, білоруси, українці, поляки, росіяни і прибалтійські народи.

Дослідження авторитетного американського історика Тимоті Снайдера узагальнює найтрагічніші сторінки в історії Східної Європи. Очевидно, що не всі міркування автора будуть сприйняті в Україні - передовсім західній, яку він трактує не інакше як східну Польщу. Вітчизняні історики знайдуть у цій книжці й чимало інших спірних тверджень і дискусійних тез. Однак це мусить бути дискусія на дуже високому фаховому рівні, який задає Тимоті Снайдер.

 

 

 

 

 

 

      Тарковская-Гассанова Н. С. Династия Тарковских : ист. хроника / Н. С. Тарковская-Гассанова. – Киев : Україна, 2014. – 398 с.

 

      Автор книги досліджує життєвий шлях своїх близьких по крові предків, які народилися в різний час, жили у різних країнах, займались кожний своєю справою, але складали одну велику родинну династію – польсько-українсько-російський клан Тарковських, який поєднав у собі вісім поколінь талановитих, непересічних людей.

      Книга розрахована на широке коло читачів. 

 

 

Нові надходження у ІІІ кварталі 2016 р.

 

  Андрухович С. Фелікс Австрія.- Л.:Вид. Старого Лева, 2014.- 365 с.                                                                                                                                                                 

Станіслав кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018