Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Семінари

«Активізація роботи публічних бібліотек по національно – патріотичному вихованню та бібліотечному краєзнавству».
01.11.2017, 18:15

27 жовтня 2017р. в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся семінар працівників Козельщинської ЦБС на тему «Активізація роботи публічних бібліотек по національно – патріотичному вихованню та бібліотечному краєзнавству».

Під час семінару було розглянуто питання щодо місця і ролі національно – патріотичного виховання в діяльності бібліотек (консультація методиста)

 

 

Досвідом роботи з краєзнавчо – пошукової діяльності Василівської сільської бібліотеки – філії поділився бібліотекар- краєзнавець М.О.Горпинченко.

 

 

В контексті виховання національно – свідомих громадян, методистом ЦРБ було надано поради колегам щодо медіаграмотності в роботі з інформацією.

Бібліотечні працівники також переглянули відео- презентацію матеріалів Мальцівської та Бреусівської бібліотек – філій , які взяли участь у обласних конкурсах «Бібліотека року Полтавщини» та «Кращий клуб за інтересами»

 

Під час години правової освіти бібліотекарі отримали роз’яснення щодо пенсійної реформи від заступника начальника Козельщинського управління пенсійного фонду Л.В.Гончар та юридичну консультацію «Кредитні правовідносини» від головного спеціаліста Козельщинського бюро правової допомоги Г.В.Дзюби.

 

В роботі семінару взяла участь начальник відділу культури і туризму Козельщинської РДА Т.Я.Карнаух, яка наголосила на першочергових завданнях щодо розвитку бібліотек району як інформаційних центрів .

Директор ЦБС Т.І.Лісова та заступник директора Л.П.Скотаренко виступили перед працівниками з оглядом поточних питань .


 

 

.

 

Категорія: Семінари | Додав: bitlya
Переглядів: 50 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018