Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Семінари

Семінар-практикум «Очищення книжкових фондів від застарілих та зношених видань» .
20.04.2017, 16:26

19 квітня 2017 р. в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся семінар –практикум бібліотечних працівників «Очищення книжкових фондів від застарілих та зношених видань» .

Відкрила семін–практикум в.о.начальника відділу культури і туризму Карнаух Т.Я. Під час семінару–практикуму бібліотекарі отримали роз’яснення методиста Несвітайлової Л.О. щодо критеріїв відбору застарілих та зношених видань та відповідні інструктивно–методичні листи. Було проведено практичне заняття з відбору та визначення причин списання документів. Провідним бібліотекарем з комплектування Кібальнік Л.О. надано консультацію щодо документального оформлення списання бібліотечних фондів та зразок Актів на списання.

Крім основної теми семінару – практикуму було розглянуто питання щодо навантаження працівників сільських бібліотек та перспектив зменшення основних показників роботи (Несвітайлова Л.О.). Перед бібліотекарям виступила також бухгалтер централізованої бухгалтерії В’юн Т.О. з роз’ясненням про нарахування заробітної плати та директор ЦБС Лісова Т.І. – з приводу вирішення поточних питань роботи.

Приємно здивували колег бібліотекарі СБФ Матвієць С.М., ГоловкоН.І., Крилова Н.М., та Лашко І.В., які поділились своїми враженнями про недавнє навчання на курсах підвищення кваліфікації в м.Гадяч та за допомогою працівника ЦРБ Лук’янченка С.Б. підготували віртуальний перегляд фотоматеріалів про курси.

Про видання власними силами збірки віршів «Просте і вагоме слово народне» члена клубу «Берегиня» Р.І. Прохар розповіла колегам бібліотекар Бреусівської сільської бібліотеки Пурас В.І. Присутніх вразило професійне оформлення збірки, яку підготували і видали бреусяни. Впорядкувала збірку, написала передмову та післямову також «берегиня» Л.М. Ситник . Компютерний набір, дизайн та верстка – Д.О.Серажим. В планах творчого колективу- видати збірку віршів поетів бреусівського краю.

Наприкінці семінару присутні мали змогу поспілкуватись з юристом Дзюбою Г.В. щодо прав та обов’язків спадкоємців та отримати юридичну консультацію.

 

 

 

 

 

Категорія: Семінари | Додав: bitlya
Переглядів: 60 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018