Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Віртуальні виставки

Улюблені книги відомих людей
03.02.2016, 11:05

 

Котляревський І.  Енеїда [Текст ].- Вид-во "Грані".- 2010.- 124с.

Улюбленим письменником для Василя Симоненка став Іван Петрович Котляревський.

Часом з кабінету заввідділу культури “Молоді Черкащини” лунав дружній регіт

. Смакуючи жартівливі описи пригод троянців, перелицьованих в українських козаків, уголос Василь читав уривки з “Енеїди” відвідувачам.

Так що було у Василя щось не тільки “від діда Тараса і прадіда Сковороди”, а й від прадіда, теж полтавця, Івана Котляревського.

 

Матіос. М. Солодка Даруся.- Літ. агенція "Піраміда", Львів, 2005.- 171 с.

Співак Святослав Вакарчук мріє відзняти фільм за драмою Марії Матіос "Солодка Даруся",

бо це його улюблена книга.

 

  Памук О. Сніг.- Харків, Фоліо, 2006.- 314 с.

 

Письменниця Катерина Бабкіна особливо захоплюється цією книгою. В ній змалювана історія маленької людини у великій політиці. Сюжет побудований навколо розслідування самовбивств молодих дівчат у провінційному містечку.

 

 

Незабутній Андрій Кузьменко ("Кузьма Скрябін") завжди перечитував "Пригоди Тома Сойєра" Марка Твена. Цікаво, це нездійсненна дитяча мрія -- побувати на берегах Міссісіпі, чи асоціації з власним дитинством? Як на мене, зовсім не складно уявити собі Андрійка з пензлем у руці біля паркану рідної новояворівської хати. Водить розбишака пензлем вверх - вниз і коментує: "Той прикрий світ. А іншого немає".

 

Дж.Д.Селінджер. Над прірвою у житі. К.: Молодь, 1984

Дж.Д.Селінджер. Над прірвою у житі: Повісті, оповідання. К.: Молодь, 1984. 272 с.

Улюблена книга міліардера в філантропа, засновника Мicrosoft, Білла Гейтса. Він регулярно перечитує її.

Захоплююча книга, яку не так легко відкласти на потім. Герой твору - простий юнак-підліток, який описує найскладніший період свого життя.

Роман потрібно прочитати, особливо людям до 18 років, адже саме вони зрозуміють мислення і дії Холдена.

 

        http://static.librebook.ru/uploads/pics/01/51/976.jpg   Бредбері Р. 451градус по Фаренгейту.- Римис, 2011.- 421с.

 

Улюблена книга кінорежисера Мела Гібсона. Роман-антиутопія в жанрі наукової фантастики. Вперше побачив світ 1953 року. Розповідає про споживацьке суспільство майбутнього, у якому панує майже цілковитий контроль над людьми. Державні органи намагаються підпорядкувати собі навіть думки людей. Книги заборонено, незаконним вважають читання і переховування будь-якої літератури, за порядком мають слідкувати пожежники. 451° за Фаренгейтом (233° за Цельсієм) — температура, при якій загоряється папір. Пожежники не гасять вогонь, вони його розпалюють, палять книжки. Тому що пожежники — опора режиму, запорука того, що люди не читатимуть книжок, адже книги спонукають думати і аналізувати. Проте у цьому пекельному царстві темряви залишилися невеличкі духовні острівці, що зберігають рештки інтелектуального надбання людства. Це люди-книги, люди, що вивчають напам’ять зміст друкованих видань і тримають їх у своїй свідомості.     Піднімаючи у «451° за Фаренгейтом» тему глобального безкультур’я та тотального відходу від дійсності суспільства, Бредбері намагається донести до читачів важливість зберігати тисячолітні культурні набутки, охороняти віковічні пласти мудрості, що були і є запорукою цивілізації. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Віртуальні виставки | Додав: bitlya
Переглядів: 612 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2024