Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Масові заходи районної бібліотеки

презентація книги нашого земляка, педагога, краєзнавця Леонтія Марченка «Слався повік, Козельщинський краю»
 29 квітня у районній бібліотеці відбулася неординарна для Козельщини подія -- презентація книги нашого земляка, педагога, краєзнавця Леонтія Марченка «Слався повік, Козельщинський краю». Без коріння не стоїть дерево; людина без минулого, без знання своєї історії та біографії слабка. Ці істини хотів передати автор майбутнім поколінням разом з гарячою любов’ю до своєї Батьківщини, глибокою повагою до традицій рідної землі, до людей, які своїми справами пишуть історію поколінь, доброю пам’яттю про колишні перемоги і надією на успішне майбутнє. 
 
Книга є своєрідним літописом життя району за останні 60 років. Трудові здобутки в різних галузях народного господарства, сучасний стан економіки, а, головне, долі людей. що творять історію козельщиського краю, знайшли відображенння у книзі.
 
Емоційне забарвлення текстового матеріалу стало можливим завдяки численним світлинам – знімкам як окремих згадуваних осіб, так і колективних зібрань, фрагментів певних заходів. Цю масштабну роботу здійснив ще один небайдужий козельщанин -- краєзнавець, унікальний фотограф з очима художника Іван Миколайович Кравченко.
 
  На захід завітали голова районної ради Ю.Б. Марченко та заступник голови райдержадміністрації С.В. Тригубенко.  Автор подарував свою книгу центральній районній бібліотеці та раді ветеранів.
 
  На презентаціі вперше прозвучала пісня на слова Л.Н.Марченка, рядки з якої і стали назвою книги: «Слався повік, Козельщинський краю!» у виконанні викладачів дитячої музичної школи. Музичне оформлення заходу доповнили також учасники хору районного будинку культури.
 
 

 

Вітання голови районної ради Ю.Б. Марченка

Леонтій Никифорович Марченко -- автор книги

"Слався повік, козельщинський краю!"

Звучить пісня про козельщинську землю на слова 

Л.Н. Марченка

Виступ винуватця події

Книга "Слався повік, козельщинський краю!" -- в дарунок районнній бібліотеці

...та районнній ветеранській організації

Пісню "Стежка додому" виконує хор районного Будинку культури

Фактичний співавтор книги, Іван Миколайович Кравченко,

розповідає про роботу над виданнням

Ведучі презентації-- вчителі-філологи Козельщинського НВК 

Людмила Миколаївна Вірченко та Тетяна Серафимівна Чернова

Категорія: Масові заходи районної бібліотеки | Додав: ЛСБ (30.04.2015)
Переглядів: 407 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 bitlya • 14:02, 30.01.2018

Шановний Леонтію Никифоровичу!

Мені випала честь ще ближче подружитись з моїм колегою по праці, педагогом, громадським діячем, автором районної символіки, ряду поетичних творів та величавої книги "Слався повік, Козельщинський краю" Леонтієм Никифоровичем Марченком.
Дякую тобі за цей чудовий твір. Дана книжка стала гідним подарунком як самому автору і його родині, так і багатьом землякам і педагогічній громадськості не тільки Козельщинськогог краю, а і всієї Полтавщини.
Леонтію Никифоровичу!
Прийми щирі побажання здоров"я, благополуччя, радості, достатку. Бажаю, щоб твої авторські бажання і надалі тільки процвітали.

З глибокою повагою, Василь Якович Молодецький.

м. Кременчук, 10 березня 2017 року.
avatar
Пошук
           
           
           
           
           


Copyright ЛСБ © 2018